Služby

ČÍM SE ZABÝVÁME

 1. ARCHITEKTURA
 2. URBANISMUS
 3. STAVABNICTVÍ
 4. INTERIÉR
 5. DESIGN

NAŠE FILOZOFIE

Každá stavba spoluvytváří náš životní prostor, propisuje se do našich životů a vnímání světa. Proto není malých projektů, každý má svou důležitost a vyžaduje pozornost a odpovídající přístup.

Architektura je tvorba. Je to multidisciplína hledající průsečík vizí, potřeb, technických možností, lidských vztahů, umění, filozofie, daností místa, řemesla, fyzikálních zákonů, funkčních vazeb …. a lidské společnosti.

Naší filozofií je přistupovat ke každému projektu s otevřenou myslí, hledat a najít nejlepší řešení konkrétní výzvy, aby stavba pozitivně spoluvytvářela náš životní prostor a dobře sloužila své funkci a svým uživatelům.

CO NABÍZÍME

Atelier DAT s.r.o. je společnost zabývající se komplexní činností v oblasti architektury a urbanismu. Poskytuje komplexní architektonické služby od architektonických studií přes projekty pozemních staveb až po řešení veřejného prostoru a územních studií. Projekty zpracováváme v kooperaci s profesemi a specialisty dle konkrétních potřeb záměru.

Nabízíme individuální přístup, návrh architektonického řešení na míru potřebám klienta, záměru a možnostem konkrétního místa, včetně zpracování všech stupňů projektové dokumentace potřebných pro povolení stavby.

Naší filozofií je autorský individuální přístup k projektu s cílem navrhnout kvalitní architektonické řešení, které naplní požadavky klienta, bude dlouhodobě funkční a současně architektonicky hodnotné.

ARCHITEKTURA, STAVEBNICTVÍ, INTERIÉR, DESIGN

 1. Ověřovací a architektonické studie, zpracování architektonických návrhů
 2. Návrhy interiérů komerčních i soukromých prostorů
 3. Zpracování projektové dokumentace pozemních staveb pro povolení staveb
 4. Rodinné a bytové domy, administrativní budovy, stavby pro obchod a služby, objekty pro ubytování a rekreaci, občanské stavby, stavby pro školství, sport a další.
 5. Řešení úprav veřejných prostranství, sportovně rekreačních ploch
 6. Inženýrská činnost ve výstavbě
 7. Konzultace a poradenství v oblasti architektury

URBANISMUS

 1. Urbanistické studie a analýzy
 2. Strategické a rozvojové koncepce území
 3. Změny územních plánů
 4. Řešení veřejného prostoru
 5. Územní studie
 6. Konzultace a poradenství v oblasti urbanismu